علاقمندی ها

شما می توانید در حین جستجوی فرصت های شغلی ، با کلیک روی آیکون ستارۀ طلایی ، فرصت شغلی مورد نظر را به علاقمندی های تان اضافه کنید .
در اینصورت راحت تر می توانید فرصت های شغلی مورد علاقه تان را پیگیری نموده و جهت برقراری ارتباط با کارفرما اقدام فرمایید.

تبلیغات در سایت حامی کار

شما می توانید از طریق تبلیغ درسایت حامی کار ، کسب و کار خود را به تعداد زیادی از کارجویان و کارفرمایان معرفی نمایید و به کمک سرویس هوشمند حامی کار با کمترین هزینه حداکثر بازدهی در تبلیغات را کسب نمایید.
برای ثبت تبلیغ:
1. وارد صفحه شخصی خود در سایت حامی کار شوید.
2. در بخش ویژه ها ، روی گزینۀ «تبلیغ در سایت » کلیک کنید.
3. فرم مربوط به اطلاعات درخواستی (عنوان اگهی و تنظیمات مربوط به بینندگان آگهی و … ) را پر کنید.
4. با انتخاب «نوع بستۀ تبلیغات » ، تعداد دفعات بازدید از آگهی تان را تعیین نمایید.
5. هزینۀ آگهی را از طریق «درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد» پرداخت نمایید

بسته های افزایشی حامی‌کار

بسته‌های افزایشی حامی‌کار برای راحت تر کردن دسترسی شما به اخبار دنیای کار و مقالات سایت حامی‌کار، دسترسی آسانتر به مشاغل ارائه شده در سایت حامی‌کار به کارجویان گرامی و همچنین ارائه خدمات حقوقی به کارفرمایان و کارجویان سایت حامی‌کار است.

با خرید بسته‌های افزایشی سایت حامی‌کار میتوانید بطور روزانه اخبار و مقالاتی که در مورد دنیای کار روزانه در سایت حامی‌کار ثبت میشوند را در ایمیل خود دریافت کنید و همچنین کارجویان عزیز میتوانند با فعالسازی سرویس پست الکترونیکی مشاغل برای خود مشاغلی که مد نظر دارند را در ایمیل خود روزانه دریافت کنند.

علاوه بر این خدمات بخش حقوقی حامی‌کار نیز برای افرادی که از بسته‌های افزایشی سایت حامی‌کار استفاده میکنند به مدت زمانی که این بسته‌ها را خریداری کرده باشند قابل استفاده خواهند بود.

شیوه‌ی فعالسازی سرویس پست الکترونیکی مشاغل حامی‌کار در ادامه توضیح داده شده است.

ادامه‌ی خواندن

سرویس پیام کوتاه مشاغل حامی‌کار برای کارجویان

سرویس اطلاع رسانی پیام کوتاه حامی‌کار که بتازگی راه اندازی شده به شما کارجویان عزیز کمک میکند تا از آخرین مشاغل سایت حامی‌کار که برای شما مهم هستند را برای شما پیدا کرده و برای شما با پیامک ارسال کند.

این سرویس دو دسته از شغلها را مد نظر خود قرار میدهد. دسته اول مشاغلی که کارفرمایان برای شما دعوت به کار میفرستند را سامانه برای شما ارسال میکند تا بتوانید بطور مستقیم و در کوتاهترین زمان اطلاعات تماس را در اختیار داشته و با کافرما تماس حاصل نمائید.

دسته دیگر مشاغل مشاغلی هستند که شما عبارات کلیدی آنها را به شخصه در سایت حامی‌کار مشخص میکنید و سیستم پیامک کوتاه حامی‌کار در زمانی که شغلی با حداقل یکی از عبارات کلیدی مشخص شده شما به ثبت رسید آن را برای شما ارسال میکند.

شیوه‌ی فعالسازی سرویس پیام کوتاه حامی کار در ادامه توضیح داده شده است.

ادامه‌ی خواندن

نقشه حامی‌کار

نقشه‌ی حامی‌کار به عنوان خدمتی جدید در اختیار شما کارجویان و کارفرمایان گرامی کاریابی اینترنتی حامی کار قرار میگیرد.

کارفرمایان محترم میتوانند با ثبت شغل خود بر روی نقشه به کارجویان امکان انتخاب راحت تری از نظر مکانی را بدهند و همچنین کارجویان با راحتی بیشتری میتوانند محل شغل شما را پیدا کنند.

همچنین کارجویان گرامی میتوانند با ثبت محل سکونت خود بر روی نقشه به وبسایت حامی‌کار این امکان را بدهند تا مشاغل نزدیکتر را با اولویت بیشتری معرفی نماید.

لازم به ذکر است که محل سکونت کارجویان به هیچ عنوان به کارفرمایان نمایش داده نخواهد شد و فقط برای استفاده‌ی سایت حامی‌کار و کارجویان برای محاسبات مسافت تعبیه شده است.

شیوه‌ی ثبت محل سکونت کارجویان بر روی نقشه

شیوه‌ی ثبت محل شغل کارفرما بر روی نقشه

ادامه‌ی خواندن